Abd İsminin Anlamı Nedir? 
isimportal logo

Gümüş Modelleri

-

Abd isminin anlamı nedir?

Abd isminin anlamı, Abd isminin analizini ve Abd ismiyle ilgili bir çok bilgiyi bu sayfadan öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki menüden istediğiniz kısma geçiş yapabilirsiniz

Abd ile ilgili bilgiler

Abd isminin cinsiyeti: Kız

Abd isminin rengi: Seçilmemiş

Abd isminin kökeni: Arapça

Abd ismi Kuran'da geçiyor mu?: Evet

Abd isminin anlamı


Abd isminin anlamı, Abd ne demektir, Abd ne anlama gelir?


Abd isminin anlamı

Köle, hizmetçi, itaat edici. Kul. Sonuna Allah’ın isimleri getirilince bazı isimler meydana gelir. Abdullah, Abdurrahim, Abdulmelik gibi

Abd isminin sözlük anlamı

bk. Amerika Birleşik Devletleri

Abd isminin istatislikleri


Abd isminin Türkiye sıralaması:

Türkiye'de kaç tane Abd ismi var?: 2

İstanbul'da kaç tane Abd isminden var?: 2

Abd isminin kullanım sıklığı: Türkiye'de her kişiden birinin ismi Abd

Abd isminin harf sayısı: 3

Abd isminin resmi


Abd ismi bir resim olsaydı nasıl görünürdü? Bu eğlenceli fikir Türkiye’de sadece bizde! Abd isminin anlamından yola çıkarak şöyle bir resim hazırladık. Cinsiyete takılmayın. =)

Abd isminin Numeraolojisi


Abd isminin baş harflerine karşılık gelen alfabe sıra numaralarının toplamı olan numeraloji sayısına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

ABDTOPLAM
125 8

Abd isminin anlam falı


Abd isminin falına baktık ve sonuçları sizin için derledik!

Henüz anlam falı belirtilmemiş!

Abd isminin kader sayısı ve kişilik özellikleri


Abd isminin kader sayısını bulurken aşağıdaki tablodaki rakamları izlemelisiniz. Abd isminin her harfine karşılık bir kader rakamı belirlenmiştir. Bunların toplamı Abd isminin kader sayısını verir.

123456789
ABC-ÇDEFG-ĞHİ-I
JKLMNO-ÖPQR
S-ŞTU-ÜVWXYZ

A (1) + B (2) + D (4) + = 7=>=>=>7

Kader sayınız 7. Şimdi kader sayınıza göre numeroloji yorumunuzu okuyabilirsiniz.

Abd İsminin Numeroloji Analizi

Tam bir filezof gibisiniz. Ruhsal hayat, maneviyat ve fikir alışverişine çok düşkünsünüz. Çok değişken bir yapınız var. Etrafınıza soğuk davranmaktan kaçınmalı ve biraz daha yakınlaşmalısınız. Yalnızlıktan uzak durmalı ve hayatınıza biraz güzellik katmalısınız.

Abd isminin analizi


Abd isminin baş harflerinin taşıdığı anlam ile ilgilidir.

A : Atılgan-Enerjik
B : Ön sezileri kuvvetli
D : Üstün güçlere sahip

Abd isminin anlam yorumu


İsimler kendisini taşıyan kişiye bazı özellikler katar. Abd isminin sizi anlatan, kişiliğinizi yansıtan bazı özellikleri vardır.

Abd ismi caiz mi?


Abd ismini çocuğuma koyabilir miyim, anlamı uygun mu diye düşünüyorsanız, aşağıda araştırmalarımızın sonucunu görebilirsiniz. Dinen caiz olup olmadığına ve konulabilir olup olmadığına dikkat etmeniz ne güzel.

Abd ismini çocuğuma koyabilir miyim, anlamı uygun mu diye düşünüyorsanız, aşağıda araştırmalarımızın sonucunu görebilirsiniz. Dinen caiz olup olmadığına ve konulabilir olup olmadığına dikkat etmeniz ne güzel.

Abd ismi caiz olmayan isimler listesinde yok. Yani bu ismi çocuğunuza koyabilirsiniz. Fakat isim koyarken Abd isminin anlamına dikkat edin!

Abd isimli ünlüler


Abd isimli ünlüleri, içinde geçen veya Abd isminin anlamına benzeyen terimleri araştırdık. Bu ilginç bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Abd isimli ünlüleri, içinde geçen veya Abd isminin anlamına benzeyen terimleri araştırdık. Bu ilginç bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Amerika Birleşik Devletleri: Amerika Birleşik Devletleri (kısaca ABD) (İngilizce: United States of America (USA), ayrıca Birleşik Devletler olarak da bilinir), elli tane eyalet ve bir tane federal bölgeden oluşan bir federal anayasal cumhuriyettir.
ABD doları: ABD doları, ABD’nin resmi para birimidir. İşareti $, uluslararası para kodu �USD�dir (United States Dollar).
Amerikalılar: Amerikalılar (İngilizce: Americans), Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşayan halka ve vatandaşlık bağıyla bağlı olan herkese verilen addır.
Abdülmecid: Abdülmecid (25 Nisan 1823, İstanbul � 26 Haziran 1861,İstanbul), 31. Osmanlı padişahı ve 110. İslam halifesidir.
Abdülaziz: Abdülaziz, (Osmanlı Türkçesi: ??? ??????) (d. 8 Şubat 1830 � ö. 4 Haziran 1876), 32. Osmanlı padişahı ve 111. İslam halifesidir.
National Basketball Association: National Basketball Association (Ulusal Basketbol Birleşimi) veya kısaca NBA, ABD’de kurulmuş profesyonel basketbol ligi organizasyonudur.
Abdullah Gül: Abdullah Gül, (d. 29 Ekim 1950, Kayseri), Türkiye Cumhuriyeti’nin 11. cumhurbaşkanı. Bu görevinden önce 2002 yılında Başbakan olarak 58. Türkiye Hük�meti’ni kurdu.
ABD Kongresi: ABD Kongresi Amerika Birleşik Devletleri’nin parlamentosudur. ABD Temsilciler Meclisi ve ABD Senatosu olmak üzere iki ayrı yasama organından oluşur.
ABD Mill� Futbol Takımı: ABD Milli Futbol Takımı Amerika Birleşik Devletleri’ni futbolda uluslararası organizasyonlarda temsil eden takımdır.

Abd isminin Arapça Yazılışı


Abd isminin Arapça dilinde ve Arap alfabesiyle yazılışına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

???

Abd isminin Çince Yazılışı


Abd isminin Çince dilinde ve Çin alfabesiyle yazılışına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Not: Çince anlamı değildir.

Abd isminin Japonca Yazılışı


Abd isminin Japonca dilinde ve Japon alfabesiyle yazılışına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Abd İsminin Hiyeroglif (Mısır) Yazılışı


Abd isiminin Hiyeroglif (Mısır) alfabesiyle yazılışını merak ediyor musunuz?

ABD

Abd İsminin Parmak Alfabesiyle Yazılışı


Abd isiminin Türk işaret dilinde ve parmak alfabesiyle yazılışını aşağıdaki hareketli resimlerle öğrenebilir ve işitme engelli (sağır) insanlara isminizi söyleyebilirsiniz

ABD

Sizde Abd ismi hakkında yorum yapabilirsiniz


Not: Yorumunuz yönetici onayından sonra yayınlanacaktır!

Abd ismi için yapılan yorumlar