Uzma İsminin Anlamı Nedir? 
isimportal logo

Gümüş Modelleri

-

Uzma isminin anlamı nedir?

Uzma isminin anlamı, Uzma isminin analizini ve Uzma ismiyle ilgili bir çok bilgiyi bu sayfadan öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki menüden istediğiniz kısma geçiş yapabilirsiniz

Uzma ile ilgili bilgiler

Uzma isminin cinsiyeti: Uniseks

Uzma isminin rengi: Seçilmemiş

Uzma isminin kökeni: Arapça

Uzma ismi Kuran'da geçiyor mu?: Hayir

Uzma isminin anlamı


Uzma isminin anlamı, Uzma ne demektir, Uzma ne anlama gelir?


Uzma isminin anlamı

Büyük, en büyük

Uzma isminin sözlük anlamı

Uzma isminin istatislikleri


Uzma isminin Türkiye sıralaması:

Türkiye'de kaç tane Uzma ismi var?: 2

İstanbul'da kaç tane Uzma isminden var?: 1

Uzma isminin kullanım sıklığı: Türkiye'de her kişiden birinin ismi Uzma

Uzma isminin harf sayısı: 4

Uzma isminin resmi


Uzma ismi bir resim olsaydı nasıl görünürdü? Bu eğlenceli fikir Türkiye’de sadece bizde! Uzma isminin anlamından yola çıkarak şöyle bir resim hazırladık. Cinsiyete takılmayın. =)

Uzma isminin Numeraolojisi


Uzma isminin baş harflerine karşılık gelen alfabe sıra numaralarının toplamı olan numeraloji sayısına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

UZMATOPLAM
2529161 71

Uzma isminin anlam falı


Uzma isminin falına baktık ve sonuçları sizin için derledik!

Henüz anlam falı belirtilmemiş!

Uzma isminin kader sayısı ve kişilik özellikleri


Uzma isminin kader sayısını bulurken aşağıdaki tablodaki rakamları izlemelisiniz. Uzma isminin her harfine karşılık bir kader rakamı belirlenmiştir. Bunların toplamı Uzma isminin kader sayısını verir.

123456789
ABC-ÇDEFG-ĞHİ-I
JKLMNO-ÖPQR
S-ŞTU-ÜVWXYZ

U (3) + Z (8) + M (4) + A (1) + = 16=>1+6=>=>7

Kader sayınız 7. Şimdi kader sayınıza göre numeroloji yorumunuzu okuyabilirsiniz.

Uzma İsminin Numeroloji Analizi

Tam bir filezof gibisiniz. Ruhsal hayat, maneviyat ve fikir alışverişine çok düşkünsünüz. Çok değişken bir yapınız var. Etrafınıza soğuk davranmaktan kaçınmalı ve biraz daha yakınlaşmalısınız. Yalnızlıktan uzak durmalı ve hayatınıza biraz güzellik katmalısınız.

Uzma isminin analizi


Uzma isminin baş harflerinin taşıdığı anlam ile ilgilidir.

U : Durgun, çok ağır hareket eden
Z : Bilimsel açıdan okumayı seven
M : Ticarete Yatkın
A : Atılgan-Enerjik

Uzma isminin anlam yorumu


İsimler kendisini taşıyan kişiye bazı özellikler katar. Uzma isminin sizi anlatan, kişiliğinizi yansıtan bazı özellikleri vardır.

Uzma ismi caiz mi?


Uzma ismini çocuğuma koyabilir miyim, anlamı uygun mu diye düşünüyorsanız, aşağıda araştırmalarımızın sonucunu görebilirsiniz. Dinen caiz olup olmadığına ve konulabilir olup olmadığına dikkat etmeniz ne güzel.

Uzma ismini çocuğuma koyabilir miyim, anlamı uygun mu diye düşünüyorsanız, aşağıda araştırmalarımızın sonucunu görebilirsiniz. Dinen caiz olup olmadığına ve konulabilir olup olmadığına dikkat etmeniz ne güzel.

Uzma ismi caiz olmayan isimler listesinde yok. Yani bu ismi çocuğunuza koyabilirsiniz. Fakat isim koyarken Uzma isminin anlamına dikkat edin!

Uzma isimli ünlüler


Uzma isimli ünlüleri, içinde geçen veya Uzma isminin anlamına benzeyen terimleri araştırdık. Bu ilginç bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Uzma isimli ünlüleri, içinde geçen veya Uzma isminin anlamına benzeyen terimleri araştırdık. Bu ilginç bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Uzman jandarma: Uzman Jandarma, Ankara Jandarma Okullar Komutanlığı Uzman Jandarma Okulu (JANU)’nu başarı ile bitiren Uzman Jandarma birinci kademeli çavuştan Uzman Jandarma sekizinci kademeli çavuş rütbesine sahip asker kişilerdir.
Uzman: Uzman, belirli bir konuda ileri teknik ya da beceriye sahip kişidir. Uzmanlık dal ve alanlarının üniversite sürecinde ayrı bir yeri vardır.
Uzman Erbaş: En az lise veya dengi okul okulu mezunu olup muvazzaflık hizmetini çavuş rütbesi ile tamamlayanlardan, muvazzaflık hizmetini müteakip Türk Silahlı Kuvvetlerinin devamlılık arz eden teknik ve kritik görev yerlerinde görev yapan, bu kanun esaslarına göre istihdam edilenlerle, yönetmelikte belirtilen esaslara göre uzman onbaşılıktan uzman çavuşluğa geçirilenlerdir.
Uzman sistemler: Uzman sistemler, belirli bir uzmanlık alanında, gerçek kişilerden derlenen bilgileri temel alarak, zamanla kendisini geliştirebilme yeteneği de olan yazılımlardır.
Uzman Çavuş: Uzman Çavuş En az lise veya dengi okul okulu mezunu olup muvazzaflık hizmetini çavuş rütbesi ile tamamlayanlardan, muvazzaflık hizmetini müteakip Türk Silahlı Kuvvetlerinin devamlılık arz eden teknik ve kritik görev yerlerinde görev yapan, bu kanun esaslarına göre istihdam edilenlerle, yönetmelikte belirtilen esaslara göre uzman onbaşılıktan uzman çavuşluğa geçirilenlerdir.
Uzman Avı: Uzman Avı, tv8’de yayımlanmış bir yarışma programıdır. Programda sunucu sokaktan iki insan bulmakta ve onlara istedikleri konuda 5 soru sormaktadır.
Uzman Onbaşı: Uzman Onbaşı En az ilköğretim okulu mezunu olup muvazzaflık hizmetini müteakip, Türk Silahlı Kuvvetlerinin devamlılık arzeden teknik ve kritik uzmanlık görev yerlerinde istihdam edilenlerdir.
Uzman (anlam ayrımı): Uzman şu anlamlara gelebilir:
Uzman öğretmen: Öğretmenlik kariyer basamaklarından birisidir. Öğretmenlerden adaylık dönemi hariç 7 yılını dolduranlar Öğretmenlik Mesleği Kariyer Basamakları sınavından geçerler.

Uzma isminin Arapça Yazılışı


Uzma isminin Arapça dilinde ve Arap alfabesiyle yazılışına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

????

Uzma isminin Çince Yazılışı


Uzma isminin Çince dilinde ve Çin alfabesiyle yazılışına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Not: Çince anlamı değildir.

尤斯马

Uzma isminin Japonca Yazılışı


Uzma isminin Japonca dilinde ve Japon alfabesiyle yazılışına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

アズマー

Uzma İsminin Hiyeroglif (Mısır) Yazılışı


Uzma isiminin Hiyeroglif (Mısır) alfabesiyle yazılışını merak ediyor musunuz?

UZMA

Uzma İsminin Parmak Alfabesiyle Yazılışı


Uzma isiminin Türk işaret dilinde ve parmak alfabesiyle yazılışını aşağıdaki hareketli resimlerle öğrenebilir ve işitme engelli (sağır) insanlara isminizi söyleyebilirsiniz

UZMA

Sizde Uzma ismi hakkında yorum yapabilirsiniz


Not: Yorumunuz yönetici onayından sonra yayınlanacaktır!

Uzma ismi için yapılan yorumlar